SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s. jsou součástí sladařské divize francouzské zemědělsko-potravinářské skupiny GROUPE SOUFFLET, jednoho z největších výrobců a zároveň prodejců sladu na světě.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a. s. se s roční výrobní kapacitou 350  000 t  podílejí na produkci sladu
v České republice přibližně 65 %. K odběratelům SLADOVEN SOUFFLET ČR patří většina domácích pivovarů a přibližně dvě třetiny produkce směřuje na zahraniční trhy.
Ve sladovně Prostějov, dnešním sídle společnosti SLADOVNY SOUFFLET ČR byla spuštěna první výrobní kampaň již v roce 1869. Nejmladší sladovna v Kroměříži vyrobila první slad v roce 1997.
SLADOVNY SOUFFLET ČR jsou vlastníkem historické ochranné značky TCHECOMALT, která je známá již z 20. let minulého století. Na její historii společnost navazuje i dnes.
Díky investicím do moderních technologií a zkušenostem našich sladařů jsme schopni plnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků, a to při přísném dodržování mezinárodních standardů norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.
SLADOVNY SOUFFLET ČR, a. s. nabízí široký sortiment sladařských výrobků, od klasického českého sladu (plzeňský slad) po různé druhy sladů speciálních.


Výroční zpráva


Zásady zpracování osobních údajů (GDPR):

O SPOLEČNOSTI

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

SLADOVNA NYMBURK
SLADOVNA PROSTĚJOV
SLADOVNA HODONICE
SLADOVNA LITOVEL
SLADOVNA KROMĚŘÍŽ

MALTHOUSE


NEVER FAR AWAY FROM YOU     .